День захисника України Покрова Пресвятої Богородиці

Покрова Пресвятої Богородиці – християнське і національне свято, це боротьба українського народу за право бути вільними, воно символізує зв’язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу.

З 1999 року свято Покрови в Україні відзначається, як день українського козацтва. Покрова була найбільшим святом для козаків, вони щиро вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали своєю заступницею і покровителькою.

З 2014 року указом Президента України Петра Порошенка на свято Покрови призначено День захисника України. Це свято започатковане в нелегкі часи нашої Батьківщини для вшанування мужності та героїзму захисників незалежноті, суверенітету і територіальної цілісності України.

12 жовтня в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбувся національно-патріотичний масово-виховний захід присвячений Дню захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці. З метою виховання в юннатів поваги до минулого свого народу, його традицій, любові до рідної землі, до Батьківщини.

Традиційно захід розпочав директор ЗОЕНЦ, Олександр Васильович Геревич. Він щиро привітав усіх присутніх зі святом, відзначивши актуальність вшанування мужності і героїзму наших захисників, військових традицій, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу серед учнівської молоді.

В святковій програмі заходу юннати подивились відеоролик про мужність українських військових та добровольців, їх вірність присязі українському народові, готовність віддати життя за мир і спокій в Україні. Також діти розповідали вірші з привітанням майбутніх захисників України.

Весело й емоційно пройшла розважально-конкурсна програма. Юннати змагалися у швидкості, кмітливості, витривалості, взявши участь у конкурсах: ”Смачний обід”, ”Соломинка”, ”Молоточок”, ”Неслухняна кулька”, ”Яблучко”, ”Забави кашоварів” тощо. Всі учасники були нагороджені заохочувальними призами.

Вихованка гуртка „Основи агрономії” Вікторія, написала листа воїнам АТО. В ньому побажала солдатам мужності, відваги, міцного здоров’я і якнайшвидше повернутися додому.

Марія Ганич,

методист відділу організаційно-масової роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *