День єднання у Приборжавському, під час якого юні природоохоронці ЗОЕНЦ пройшли патріотичний квест „Паляниця”

    

Це українське свято започаткували 16 лютого 2022 року. За цей важкий рік для України єднання нашої нації набрало неповторної сили в усьому світі.

         Керівниця гуртків Закарпатського еколого-натуралістичного центру при Приборжавському ліцеї теперішнього Хустського району Закарпатської області Ганна Косик з вихованцями гуртка провела патріотичний квест пароль „Паляниця”.

         На початку заняття на гуртківців чекала теоретична бесіда про те, наскільки за останній рік сила нашого єднання потребувала ще більшої міцності.  Потім закцентували визначальні орієнтири (ментальні, мовні, просторові, звичаєві), які є характерними для української ідентичності. 

        Вихованці виконали завдання заняття: сформували такі компетентності: громадянську, мовну, комунікативну, навчально-пізнавальну, природознавчу, культурну, соціальну, інформаційно-цифрову.

В ході заняття юні природоохоронці виокремили особливі ознаки та потайслова, за якими українці впізнають одне одного в національному розмаїтті, підкреслили громадянське значення цих рис; поглибили знання в царині української мови, природи рідного краю, відомих постатей минулого й сучасності; розвинули логічне мислення учасників гри, сформували навички сприйняття інформації, комунікативні вміння; виховували патріотичні почуття, усвідомлення громадянського взаємозв’язку між особистісним і суспільним рівнями життя людини.

 Учасники гри „Паляниця” пройшли два види завдань:

– завдання-спаринг, яке команди  виконували одночасно. Кращий (швидший, точніший (залежно від вказівок на слайдах)) результат дав право на виконання другого виду завдань;

– завдання з балами, які отримали за відповіді на запитання.

Переможцем стає команда, яка набере найбільшу кількість балів за всю гру.

     У нашому квесті перемогла дружба .

     В ході запропонованої гри юннати зрозуміли, що нас єднає все: від квітки до тваринки, від прози до пісні, від поета до співака. І ми, українц,і єдині в тому, що у нас одна мета на всіх: Перемога та віра у світле майбутнє.

Ганна КОСИК,

керівниця гуртків ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *