День матері в ЗОЕНЦ

Кожної другої неділі травня в Україні відзначають одне з найсвітліших і найрадісніших весняних свят – це День матері. Цього року воно припало на 9 травня. Свято присвячене найріднішій і найближчій людині, котра дає життя своїй дитині.

Цього дня діти вітають своїх мам, дякуючи їм за турботу, любов і терпіння. Сини та доньки намагаються відвідати своїх матерів і зробити їм невеличкий подарунок. Найчастіше дарують листівки, квіти та інші приємні сюрпризи, присвячують пісні та вірші.

Юннати Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді заздалегідь готувалися до свята Матері, а саме, окрім зроблених власноруч подарунків для своїх найрідніших, взяли участь у Всеукраїнському творчому конкурсі «Малюнок, вірш, лист до матері», де показали високі творчі здібності.

На обласний етап конкурсу у номінації “Малюнокˮ відправлена робота “Мама з сестричкоюˮ, вихованки гуртка “Юні садівникиˮ Абрамюк Вікторії; у номінації “Віршˮ‒ робота “Рідненька мояˮ вихованки гуртка “Юні екологиˮ Онисько Руслани; у номінації “Листˮ ‒ робота “Дякую тобі, матусю!ˮ вихованки гуртка “Юні рослинникиˮ Фрайтик Юлії.

Також, напередодні свята Дня матері 5-6 травня педагогами ЗОЕНЦ проведені виховні бесіди та майстер-класи з виготовлення вітальних листівок та квіткових композицій з паперу. Гуртківці із задоволенням та любов̓ю виготовляли подарунок мамі своїми руками. Юннати демонстрували свої поробки та охоче позували з ними на фото. Такі заходи виховують в юннатів повагу та любов до рідної матусі.

Відділ організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *