Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять…

26 квітня 2021 року виповнюється 35 років з дня однієї з найстрашніших катастроф в історії людства – аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Минуть ще роки й десятиліття, а цей  трагічний день усе одно хвилюватиме людей.

Аварія на Чорнобильській АЕС торкнулася життя кількох поколінь і завдала непоправних втрат. Спричинила забруднення навколишнього середовища, на довгі роки перетворивши територію довкола станції на зону відчуження. Катастрофа позбавила домівок тисячі людей. Проте найголовніше – трагедія забрала та покалічила людські невинні життя.

 Так, за для того, щоб зберегти історичну пам’ять, глибше розвинути почуття вдячності та вшанування подвигу ліквідаторів, а також виховувати любов до Батьківщини та почуття гордості за її людей,  з 22 по 26 квітня педагогами Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді проведено ряд тематичних виховних бесід, на яких обговорено причини, наслідки ЧАЕС та майбутнє Чорнобильської зони.

Також завідувачкою відділу організаційно-масової роботи Оксаною Кремінь розроблено мультимедійну презентацію „Дзвони Чорнобиля”.

Презентація О. І. КРЕМІНЬ

У ході проведених заходів юннати переглянули мультфільм „Місто-привид” та „Казку про Чорнобиль”, з яких дізналися про страшну трагедію з підступною радіацією, яка відлунює і досі в житті багатьох людей світу.

26 квітня вихованці гуртків Юні рослинники та Юні охоронці природи разом з своїми керівниками вшанували пам’ять героїв-ліквідаторів Чорнобильської АЕС поклавши квіти до пам’ятника.

В цей день ми схиляємо голову перед героями, які стали на захист людства. Самопожертва та хоробрість, яку вони продемонстрували, ніколи не будуть забуті й назавжди залишаться на сторінках історії.

Відділ організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *