Чергове засідання Школи молодого педагога в ЗОЕНЦ

26 грудня 2018 освітнього року в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбулося чергове засідання Школи молодого педагога.

В роботі засідання взяли участь: Кузьма В.Ю., – заступник директора з навчально методичної роботи; Кремінь О.І., – керівник Школи, методист інформаційно-методичної роботи; Самойлова А.В. – завідувач відділу екології та природоохоронної роботи; Токарєва О.І., – методист відділу біології та дослідно-експериментальної роботи, та молоді спеціалісти, зокрема: Копча М.М., – завідувач відділу екології та природоохоронної роботи; Андрусь Г.М., – керівник гуртків; Роман В.В., – керівник гуртків.

Відповідно до плану роботи, засідання Школи розпочала Самойлова А. В., яка розповіла про „Методику проведення екологічних тренінгів”. Педагог, виходячи з власного досвіду, розкрила поняття “екологічного тренінгу”, використовуючи різноманітні ігри та вправи, показала методику його проведення.

Про „Вимоги до особистості педагога” виступила Токарєва О.І., яка, доповідаючи, ознайомила всіх присутніх з особистими якостями сучасного педагога, такими як: любов до дітей, почуття людської гідності, креативність, чесність, справедливість, терпеливість, вимогливість, об’єктивність та бажанням вдосконалюватись.

А „Що теке портфоліо”, роз’яснила Кремінь О.І. Вона сказала про мету, завдання та функції портфоліо, а також з власного прикладу продемонструвала декілька рекомендацій оформлення „власного портфелю”.

Оксана Кремінь,

методист відділу інформаційно-методичної роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *