Ботанічний квест „Царство флори”, присвячений Міжнародному дню рослин, пройшов у “Арніці” та в “Едельвейсі”

Після тривалої перерви нарешті запрацювали табори „Арніка” та „Едельвейс”, в яких відпочивають учні закладів загальної середньої освіти з різних територіальних громад області. Традиційно педагоги екоцентру кожної зміни проводять для дітей еколого-натуралістичні івенти.

         Так, під час 1-ї зміни роботи таборів, 7 і 9 червня, педагоги відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи  провели для дітей, що відпочивають у таборах „Арніка” і „Едельвейс”, ботанічний квест „Царство флори”, який присвячувався Міжнародному дню рослин.

         Учасники квесту розширили свої знання про значення рослин в природі та житті людини, переглянули відеоролик „10 вражаючих рослин із супер здібностями”.

         Ганна Андрусь, керівник гуртків „Юні агрохіміки”, продемонструвала присутнім на майданчику „Цікава агрохімія” досліди, які дають можливість ознайомитися із цікавими властивостями рослин. Учасники побачили, як із рослин можна отримати індикатори, а також власноруч визначити, яким є досліджуване середовище – кислим чи лужним.

         Під час квесту діти вправлялися у кмітливості, демонстрували чудові знання з ботаніки на зупинках „Вікторина про рослини”, „Сканворд про овочі”,  „Розшифруй вислів”, „Лікарські рослини, занесені до Червоної книги України”, „Вгадай за запахом”, „Найгарніше опудало”.

         До речі, 2021 рік Генеральною асамблеєю ООН оголошено роком овочів і фруктів. Учасники заходу ще раз переконалися, що овочі і фрукти – важливе джерело вітамінів, без яких неможливе життя людини. Особливої актуальності це набуває тепер, коли іде боротьба з пандемією, і вживання овочів і фруктів сприятиме профілактиці хронічних недуг.

Ольга Величканич,

завідувачка відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *