«Арніка» відзначила Всесвітній день тварин і приєдналася до уроку доброти

Міжнародний день захисту тварин святкується кожного року 4 жовтня.

В цей день педагоги екоцентру проводили різноманітні заходи, розповідаючи дітям про небезпеку необдуманого знищення тварин і необхідність їх охорони.

Крім того, Всесвітній день тварин – це привід нагадати людям про їхню відповідальність за домашніх улюбленців, які для багатьох людей стали дійсно незамінними членами сім’ї.

Педагоги відділу біології та науково-дослідної роботи завітали і до дітей, які відпочивають в таборі «Арніка», підготувавши для них цікавий квест.

Під час заходу учасники ознайомилися із проблемою збереження біорізноманіття тварин, переглянули мультимедійну презентацію, а також подивилися відеоролик про домашніх, свійських і диких тварин. Потім обговорили основні принципи, яких потрібно дотримуватися при спілкуванні з ними, а також права тварин.

Виконуючи завдання квесту, діти відповідали на питання вікторин про собак і котів, демонстрували свої знання щодо їхніх порід. Також мали змогу безпосередньо поспілкуватися із тваринками контактного міні-зоопарку, привезеного із кутка живої природи екоцентру.

Ольга ВЕЛИЧКАНИЧ,

завідувач відділу біології

та дослідно -експериментальної роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *