Адміністрація

Директор –

Геревич Олександр Васильович,

освіта вища, закінчив у 1977 році біологічний факультет УжДУ за спецільністю “викладач біології і хімії”. Обіймав в ЗОЕНЦ такі посади: методист, керівник гуртків, завідувач відділу екології та природоохоронної роботи, заступник директора з навчально-виховної та методичної роботи. З 1998 – директор ЗОЕНЦ.

Неодноразово нагороджувався грамотами Міністерства освіти і науки України, управління освіти і науки, Національної Академії педагогічних наук України, Закарпатської ОДА, Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Президією Українського товариства охорони природи, іншими природоохоронними державними та громадськими організаціями.

У 1995 році О.В.Геревич відзначений нагрудним знаком “Відмінник освіти України”, у 2005 році – Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, у 2006 році – Почесною Грамотою Закарпатської обласної державної адміністрації, у 2007 році – Почесною Грамотою Академії педагогічних наук України, у 2008 році отримав почесне звання

“Заслужений працівник освіти України”.

У 2011 нагороджений Почесною Грамотою Закарпатської обласної ради. У 2012 році став переможцем Всеукраїнського конкурсу “Джерело творчості” і відзначений за перше місце у номінації “Кращий директор позашкільного закладу”.

У 2018 році за підсумками всеукраїнського обговорення удостоєний відзнаки «Еко-громадянин України» з врученням відповідного свідоцтва.

E-mail: zoenc.zag@gmail.com


Заступник директора з навчально – виховної та методичної роботи

Кузьма Василь Юлійович,

освіта вища, закінчив у 1979 році біологічний факультет УжДУ за спеціальністю “викладач біології та хімії”. Обіймав в ЗОЕНЦ такі посади: керівник гуртків, завідувач відділу екології та природоохоронної роботи. Із 1998 – заступник директора з навчально-виховної та методичної роботи.

Неодноразово нагороджувався грамотами, подяками Міністерства освіти і науки України, НАПН України, ІІТЗ освіти МОН, інституту гуманітарно-технічної освіти ім.Драгоманова, обласного управління освіти і науки облдержадміністрації, Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Відмінник освіти України, нагрудним знаком „Софія Русова”, „Василь Сухомлинський”, переможець Всеукраїнського конкурсу „Заступник директора позашкільних закладів – 2010”.


Заступник директора з адміністративно-господарської частини –

Шумеляк Олександр Віталійович,

освіта вища, закінчив Кам`янець – Подільський інститут механізації сільського господарства.

У 1979 здобув спеціальність “інженер – механік”. Працює в ЗОЕНЦ з 2015 року.