Арт-челендж в ЗОЕНЦ

Всім відомо, що першого літнього дня в Україні, як і у всьому світі, відзначають радісне і веселе дитяче свято – Міжнародний день захисту дітей (англ. “International Children’s Day”).

Мета свята – привернення уваги до проблем дотримання прав і охорони здоров’я дитини та взаєморозуміння між дітьми.

1 червня в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проведено масово-виховний захід до Міжнародного дня захисту дітей тим саме долучися до челенджу ініційованого департаментом освіти і науки, молоді та спорту ОДА.

Розпочав захід директор закладу Олександр Геревич, який окрім щирих слів привітань, вручив нагороди найактивнішим юннатам.

Також, заступник директора з навчально-виховної та методичної роботи Василь Кузьма, привітав вихованців, побажавши їм позитивних емоцій, вражень, творчих здобутків та радісного дитинства.

По завершенню офіційної частини заходу, його учасники брали участь у квесті під назвою „Ми – діти твої, Україно!”, який включав наступні зупинки: „Видатні українці”, „З народної скарбнички”, „Лікарські рослини”, „Червона книга України”, „Посортуй сміття”, „Вода – джерело життя”.

Команда “Веселі фрукти”- переможець квесту.

Також юннати брали активну участь в екологічних іграх та розвагах під назвою: „Літає, плаває, бігає”, „Бджола і квіти”, „Рослини лісу, саду, городу”.

Гуртківці мандрували наступними екологічними локаціями „Цікава агрохімія”, „Склади намет для екотабору”, „Відгадай, що під мікроскопом?”.

Вже традиційно з юннатами проведено  акцію „Посади своє дерево”, під час якої діти в юннатівському дендропарку висадили  іменні саджанці ялини.

Завершився захід патріотичним флешмобом „Україна – це ми!”.

Приємною несподіванкою для дітей став солодкий подарунок – морозиво, яким вихованці ласували із задоволенням.

Учасники заходу оглянули виставку дитячих  малюнків та інформаційні стенди виставки кажанів українських Карпат.

Відділ організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *